fbpx

Kursy, które przygotowują do zawodu…

Jestem zaangażowany w wiele projektów rozwojowych i szkoleniowych. Te, z których najbardziej jestem dumny, to szkoły trenerskie i coachingowe, których jestem współtwórcą. Przez lata zbierałem doświadczenia jako trener i coach. Pracowałem w korporacjach i na otwartym rynku szkoleniowym.  Najbardziej jednak uwielbiam uczyć i inspirować…

Zapraszam serdecznie…


Studium Zawodowe Coach Biznesu – szkoła coachów akredytowana przez ICF.

Szkoła coachów oparta o standardy International Coach Federation, przygotowująca do akredytacji na poziomie Associate Certified Coach i Professional Certified Coach.

Więcej informacji – www.studiumcoacha.pl


Studium Zawodowe Trenera Zmiany

Szkoła trenerów przygotowująca do pracy w zawodzie trenera zmiany. Rozwijamy umiejętności projektowania warsztatów zmiany i procesów rozwojowych oraz umiejętności pracy z grupą. Program zawiera dodatkowe niezależne moduły z zakresu: 1) tworzenia wizualnych flipchartów, 2) prowadzenia szkoleń w oparciu o nowoczesne metody online i 3) elementy coachingu zespołowego.

Więcej informacji – www.studiumtrenera.pl


Szkoła Coachingu Zespołowego i Grupowego

Moje najukochańsze dziecko. Program szkoły stworzyliśmy z Michałem, moim wspólnikiem, od zera. Na rynku nie było nic albo my niczego nie potrafiliśmy znaleźć (co jest bardziej prawdopodobne). Czytaliśmy, szukaliśmy inspiracji, tworzyliśmy nowe metody i testowaliśmy je w praktyce. Teraz uważam, że jest to najlepszy mój program. Coaching grupowy i zespołowy, jakby został wymyślony specjalnie dla mnie. Idealne połączenie dwóch perspektyw: 1) coachingowej i 2) trenerskiej. Kontakt, relacja, zmiana, proces grupowy…, to jest naprawdę mocne.

Więcej informacji – www.teamcoach.pl