fbpx

Jesteśmy Ci wdzięczni za to, że zdecydowałaś / zdecydowałeś się wziąć udział w naszym webinarze.

Ja i Magda staramy się dzielić swoim doświadczeniem coachingowym i wiedzą. Jeśli choć trochę udało nam się Ciebie zainspirować, cieszymy się bardzo. Mamy takie przekonanie, że nasze sesje z Klientami mogą być bardziej użyteczne 🙂

Gdybyś chciała / chciał z nami pracować nad rozwojem swoich kompetencji coachingowych i jednocześnie zebrać wymagane do akredytacji lub odnowienia akredytacji godziny superwizji, zapraszamy do naszej ekskluzywnej grupy superwizyjno-rozwojowej w ramach programu DOBRY COACH™.


DOBRY COACH™


Co w programie?

  • 6 sesji superwizji, każda po 2 godziny, 2 sesje w miesiącu – na specjalnie dedykowanej linii telefonicznej, bez konieczności dojazdów, z każdego miejsca na świecie,
  • 6 lekcji merytorycznych na platformie e-learningowej – wyselekcjonowane przez nas techniki, metody i narzędzia, pomocne w budowaniu profesjonalnej praktyki coachingowej (np. lista kontrolna pierwszej sesji, arkusz do ustalania celów na proces coachingowy, wzór kontraktu coachingowego, itp.).

Godziny superwizji mogą być zaliczone w ramach starania się o akredytację lub w procesach odnowienia akredytacji w International Coach Federation, European Mentoring and Coaching Council i Izbie Coachingu.

Program prowadzimy wspólnie – ja i Magda.

 

Do końca jutrzejszego dnia oferujemy Ci cenę specjalną za uczestnictwo – 185 zł brutto za 2-godzinną sesję superwizji (czyli 1.110 zł za cały program i tylko 92,50 zł za godzinę – szaleństwo!!!). 

Jeśli wydaje Ci się to interesujące natychmiast napisz: rafal.szewczak@one4.pl lub zadzwoń +48 502 709 208

Mamy tylko 6 miejsc w grupie!

 

Dołącz też do naszej grupy interwizyjnej na facebooku – SUPERWIZJA

 

W oddzielnym e-mailu wyślemy Ci komplet informacji:

  • link do prezentacji, którą pokazywaliśmy,
  • link do grupy dyskusyjnej na facebooku poświęconej superwizji i rozwojowi coacha,
  • informacje na temat naszej grupy superwizyjno-rozwojowej.

 

Gdybyś miała / miał pytania, pisz do nas: